Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,39%

Re: będzie mocne ESPI

Zgłoś do moderatora
jeden w innym wątku sugeruje że prezes kupuje przed publikacją raportu, Ty z kolei że będzie przejęcie i prezes już wie i kupuje.. Ogarnijcie się ludzie. Niektórzy prezesi zajmują się dobrym zarządzaniem spółką a nie kupowaniem insajderskim "pod coś". Trudno uwierzyć że tacy menedżerowie są na naszej giełdzie, prawda? :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FERRO -0,86% 34,50 2022-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.