Bo gtoszolapy wywalily dzisiaj gore pabiera , a skoro wywalily to po drugiej stronie ich nie bylo ( od siebie przeciez nie kupowaly ) . Ktos kupowal i moze sie kiedy dowiemy . Nawiasem mowiac nie tylko u nas tak sie dzialo , na FOR-ku tez drobna przecena . Mysle , ze po uspokojeniu jutro moze byc powrot do trendu a po jutrze na pewno - przeciez jest po co sie spinac wyzej . Dobranaoc !