Dnia 2017-02-01 o godz. 08:52 ~_Z napisał(a):
> Ty lakigimbusie nie masz rodziny i mozesz sobie siedziec w swojej samotni na komp.póki tata nie przyjdzie i nie wygoni cie do lozka . Dzisiaj ciag dalszy wzrostow - tak to widze . Milego dnia !
raczej nie ...chociaz ???