Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%

Bardzo dobre informacje

Zgłoś do moderatora
Działania podjęte w 2015 będą widoczne od drugiego kwartału 2016. Spółka jest przygotowana do poprawy wyników finansowych, zwiększenia sprzedaży poprzez wzbogacenie oferty produktowej o nowy asortyment wysokomarżowy.
Prima Moda rozszerza kanały dystrybucji o wieloplatformowe e-commerce w oparciu o omnichannel. Nowe technologie pozwalają udoskonalić identyfikację potrzeb klientów co przełoży się na wzrost sprzedaży w 2016.
Planowane jest rozszerzenie portfela kontrahentów o istotne podmioty z branży mogące wzbogacić znacząco wartościowy wkład produktowy. Zarząd rozważa dokapitalizowanie spółki w celu zwiększenia jej kapitału obrotowego. Znaczący akcjonariusze rozważają dofinansowanie spółki. Spółka wykazuje najniższe od lat zadłużenie względem banków. Rozważane jest ewentualne zwiększenie ekspozycji na rynku kapitałowym. 

Na dzień dzisiejszy freefloat 1,25 mln zł.

Jak zrobią emisję akcji bez prawa poboru free float się raczej nie zwiększy
Po dokapitalizowaniu i powrocie spółki do rentowności popyt się pojawi na pewno
tylko skąd kupić?

Jedna z ostatnich szans na zapakowanie się do pociągu. Jak wystrzeli ciężko będzie wejść na kilkudziesięcioprocentowych wzrostach.

2016 - oststania szansa na zbudowanie/powiększenie pozycji
2017-2018 - pierwsze żniwa!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 2,48% 0,62 2020-04-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.