Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,71%

Bank Paribas - suma zaległości

Zgłoś do moderatora
Witam,

Spłacam sprzęt na raty. Postanowiłem sprawdzić w BIKu, czy wszystko jest OK? Jest podane, że suma zaległości to 1 PLN. Bank o tym mnie nie poinformował.

W maju raz zapomniałem spłacić jedną ratę. Spłaciłem z opóźnieniem (5 dni później).

Rozumiem, że mam kwotę w wysokości 1 PLN (całą złotówkę) przelać na konto banku?

1 PLN = 1,00 zł?

W BIKu jest tylko napisane 1 PLN, a co groszami?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BNPPPL 0,28% 70,40 2021-08-04 14:21:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.