Wtedy mozliwe beda wzrosty. Moze,teraz beda spadki, a moze wzrosty. Nie wiem.Nie sluchajcie naganiaczy i matołow na tym forum. Tych co mowia, że wzrosnie, i tych co mowia, że spadnie. Jedni i drudzy nie mają nic do gadania na tej spółce :-)....Zatem zapamietajcie, kazdy kto Wam bedzie wróźył jakikolwiek kierunek jest poprostu the billem :-