https://stooq.pl/n/?f=1153848&c=1&p=4+22
To dla MGS zła informacja.
T-mobile rośnie konkurencja a to się odbije również na spółkach współpracujących z potężnym T-Mobilem.
Ta spółka należy do naszych sąsiadów z którymi nasz obecny rząd nie za dobrze żyje ostatnimi czasy.
Każdy kto wie co się dzieje obecnie w Polsce z ubecją i pozostałościami po niej ten się domyśli że to ostatnie ruchy w agonii.
Wyjdzie z tego wielki przekręt i może znowu nikt nie poniesie za to konsekwencji. Dziś jest euforia bo ktoś sztucznie napędza kurs ale nigdy nie wiadomo kiedy MGames odsłoni karty i wtedy już będzie po sprawie;)