Dnia 2017-01-27 o godz. 13:26 ~Wielki napisał(a):
> Tylko ci co sprzedali akcje ewentualnie kupili i zarobili tylko parę procent naganiają na spadki bo chcą jak najszybciej odkupić A prawda jest taka że niestety pociąg już zaczyna się rozpędzać pierwszy przystanek raport drugi przystanek gra z T-mobile trzeci przystanek e-sport i tak dalej do 5zł
Myślisz, że gra po raporcie będzie?
Ja bardziej spodziewam się tego, że najpierw gra, później raport. Tak czy inaczej nie powinien raczej zbyt duży odstęp między komunikatami być i jeden dla drugiego będzie dopalaczem.
Czas pokaże, ale wyraźnie coś się zbliża.
Wymieniłeś e-sport, a chyba jeszcze coś z fb trzeba wziąć pod uwagę i chyba też od tej siatkówki coś, nie? Czy to od siatkówki już zrobili?