Forum Giełda +Dodaj wątek

B R A W O !!!

Zgłoś do moderatora
Nic dodać nic ujac. Widać rownież, ze P. Prezes wzięła sobie do serca kwestie exportu, o których pisałem bodajże na forum pb.pl ok. 8 mcy temu.
Cieszy fakt, ze ikry i wigoru nie brakuje w spółce.
Proszę jednak o wiecej szczegółów w sprawie transakcji Megaseniora, który został sprzedany P. Lepeckiej. Tym bardziej, ze sprzedany za "długi". Transparentnosc! Premia?Sprawozdanie mówi tym samym o odciazeniu menadżerów...

No i dywidenda ma być znowu... Rekomendacja.

Pogratulować wyników mimo perturbacji na rynku walutowym, ale to widać ze służy spółce :)
  • B R A W O !!! Autor: ~nicpoń
  • Re: B R A W O !!! Autor: ~nicpon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.