Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,07 zł , zmiana od tamtej pory: -85,80%

AWBUD podpisał kontrakt z LafargeHolcim

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,
AWBUD podpisał kontrakt na budowę hali magazynowej paliw alternatywnych oraz związanego z nią budynku administracji z infrastrukturą dla LafargeHolcim – światowego lidera w przemyśle materiałów budowlanych. Wartość kontraktu wynosi 12,7 mln zł.
Hala magazynowa to kolejny kontrakt realizowany na rzecz tego inwestora. AWBUD jest również generalnym wykonawcą budowy kompletnej instalacji separacji popiołów na terenie Elektrociepłowni Siekierki, której Lafarge Cement posiada 30 proc. udziałów. 

Więcej informacji znajduje się w raporcie bieżącym: http://gpwinfostrefa.pl/espi/pl/reports/view/3,328025 
   
Pozdrawiamy,
Zespół Relacji Inwestorskich
AWBUD S.A.
  • AWBUD podpisał kontrakt z LafargeHolcim Autor: awbud

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD -4,00% 0,72 2020-03-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.