Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: -23,97%

Avatrix po połączeniu

Zgłoś do moderatora
Witam,
Czekaliśmy na plan połączenia i się doczekaliśmy. Emisja faktycznie jest w wysokości której nikt się nie spodziewał jednak potencjał jaki prezentuje spółka nadal pozwala myśleć o zysku na naprawdę zadowalającym poziomie od dzisiejszej wyceny.
Co ciekawego możemy wyczytać z planu połączenia?:
*Free Float w wysokości 6,2% 
*Wycena Ice Code Games wynosi 117 mln zł - ogromna wartość którą warto podkreślić
*ICG posiada nawiązaną współpracę o charakterze strategicznym z Good Shepperd Entertaiment oraz QED Software a co ważne rozpoczęto rozmowy z kolejnymi potencjalnymi partnerami.
*ICG posiada już jedno istotne IP, oraz prawa do tworzenia gier na bazie innego tytułu. 
*Oszacowana wartość praw autorskich-majątkowych do gry "Projekt Achilles" to ~56 mln zł a "Projekt Odyseseus" to ~23 mln zł
*Spółka w zeszłym roku przyniosła 4.4 mln zysku ze sprzedaży produktów - świetny wynik jak na dotychczasowy brak mocnej gry w ofercie jaką niewątpliwie będzie projekt W

Prowadzone są prace nad:
- Projektem W o którym było mówione już wielokrotnie 
- systemem DEMIURG - zakończenie projektu oraz rozpoczęcie sprzedaży w 2022, na jego podstawie oczywiście samo ICG także będzie pracować
- Project Odysseus - faza koncepcyjna. 
Przy takich produkcjach faza koncepcyjna zaczyna się przy końcu produkcji poprzedniego tytułu w celu zachowania ciągłości prac. 
Wnioskować można - co zresztą potwierdza plan połączenia, że projekt W jest już w końcowej fazie produkcji.
Ice Code Games to 50-cio osobowy zespół. Ciągle szukają nowych pracowników, na dzień dzisiejszy jest to 6 ofert pracy. www.skillshot.pl/jobs?search=Ice+Code+Games
-Pamiętajmy; pracownik ICG ujawnił w wywiadzie, że chodzi tu o grę AA/AAA

Możemy w najbliższym czasie spodziewać się komunikatów na temat gry, nawiązania współpracy z kolejnymi partnerami, realizacji nowych projektów inwestycyjnych.
"Ze względu na realizację kolejnych projektów inwestycyjnych nie wyklucza się powstania grupy
kapitałowej, w której odrębne podmioty będą prowadziły poszczególne rodzaje działalności
gospodarczej wykonywanej uprzednio przez Spółkę Przejmującą"

Profesjonalna kampania reklamowa, kontakt z influencerami, obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych
na świecie, a także premiera na wszystkich największych rynkach jednocześnie pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Niewątpliwie będą próby wydarcia akcji z niepewnych rąk jednak to już każdego indywiadualna sprawa jak oceni potencjał ciągle rozrastającego się 50 osobowego zespołu.
Porównanie do OML liczącego 20 pracowników na tym etapie co jesteśmy my już było. 
Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 4,22% 1,19 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.