Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,33 zł , zmiana od tamtej pory: 251,59%

AutoPartner Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
link
Uzasadnienie: - Wysoka, piątkowa świeca, potwierdzona nadzwyczajnym obrotem na akcjach spółki, sugeruje wybicie z konsolidacji, jaką mogliśmy obserwować przez większą część września. Wzrost ten spowodował, z jednej strony, przebicie średniej 50sesyjnej, z drugiej jednak znacząco zbliżył kurs do górnego ograniczenia notowań z III kwartału (linia zielona). Sugeruje to, że piątkowe wzrosty mogły w znaczącej części wyczerpać potencjał wzrostu cen akcji, zaś większych trudności dla kupujących spodziewać się należy na poziomie 5,58 PLN.  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/25425-szablon-1663

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AUTOPARTN 2,85% 18,74 2025-10-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.