Forum Giełda +Dodaj wątek
Ateria wchodząc na giełdę, prawdopodobnie na Newconnect, ma szanse odnieść sukces i przynieść spory zastrzyk finansowy dla właściciela, czyli DGA. Mam tylko nadzieję, że DGA nie wyjdzie z tej inwestycji, ani nawet z jej cęści, chyba, że po dobrych kilku latach, kiedy ATERIA kilku- lub kilkunastokrotnie zwiększy swoją wartość.
  • ATERIA Autor: ~leffi
  • Re: ATERIA Autor: ~Panta
  • Re: ATERIA Autor: ~leffi
  • Re: ATERIA Autor: ~leffi
  • Re: ATERIA Autor: ~jujujurek
  • Re: ATERIA Autor: ~karkonosik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DGA -3,47% 8,35 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.