Witam, myślicie ze w tym tygodniu będziemy atakowali poziom 30 zł i jak się zapatrujecie z wizją spółki w najbliższych tygodniach, mam problem ponieważ muszę do końca miesiąca sfinalizować sprzedaż 2 k akcji a chcę wyciągnąć jak najwyższy poziom. co sądzicie.