Przestańcie się podniecać tymi "atakami" na 30, 40.... . To jest faza przedsprzedażowa i o kursie decydują day-trade'rzy oraz spekuła z mniejszym lub większym kapitałem oraz wszystko to co kurs akcji zdyskontował już w sobie w sensie wszystkich pozytywnych (jak do tej pory) faktów o spółce. Do czasu pierwszych wyników sprzedaży tak się będzie działo, nic nie wystrzeli nic nie spadnie w dół. Oczywistym jest, że jakaś plotka negatywana lub pozytywana może kurs mocno odchylić, ale na chwilę i ktoś sprzeda taniej, a ktoś kupi taniej lub odwrotnie, ale kurs będzie się trzymał obecnego poziomu tj. ok. 30 PLN. Pierwsza sprzedaż będzie pierwszym indykatorem rynkowym, który pozwoli wyciągać pierwsze dość ogólne wnioski i ruszy kursem.
Panowie inwestorzy spokój przede wszystkim, emocje będą na miejscu jak powstaną fakty rynkowe, a na te czekamy, niezależnie od news'ów o wystawach, reklamie, pierwszych wyróżnieniach itd. Konie w boxach startowych też przebierają kopytami, ale póki co ten box jest zamknięty i poruszamy się tylko w jego ograniczonym obrębie. Co najwyżej, możemy wydawać odgłosy......paszczą....