Fajny artykul sprzed roku do poczytania i koniecznie wyciągnięcia wniosków, odnośnie spółek z NC i aż dziwne, że nie zamieścili tam nic, odnośnie EKIPA HOLDING.
Jakby był pisany aktualnie, to wg. mnie, ta perła mrożonego z NC pod nazwą EKIPA HOLDING idealnie by się wpasowała w tę retorykę.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/NewConnect-is-brutal-and-full-of-zasadzkas-Kruchy-lod-malej-gieldy-8962603.html