Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,65 zł , zmiana od tamtej pory: -3,95%

Artykuł pośrednio dotyczący Suale

Zgłoś do moderatora
https://spidersweb.pl/autoblog/2035-zakaz-sprzedazy-samochodow-spalinowych/
Nie wiem na ile artykuł ten okaże się prawdziwy i czy Unia da radę z infrastrukturą ale temat jest.
Oczywiscie mało kto z tu obecnych(a pewnie nikt poza większościowymi) będzie trzymał akcje Suale do 2035 roku, ale trend się będzie z każdym rokiem nasilał i już za parę lat elektryków będzie wiecej niż spalinowych, a czy to będzie 50, 70 czy 100 % to zobaczymy. Nie wiem co z tirami, bo do tych to trzeba będzie sporo Duracelków włożyć, ale pewnie coś wymyśla. No a jak samochody będą elektryczne to nasze perowskity będą miały olbrzymie branie(tzn i tak będą miały, po prostu będzie jeszcze większe). Ja widzę przenośną dostawkę od Saule w każdej fabryce samochodów elektrycznych,czyli już niedługo w każdej fabryce samochodów w ogóle. A nawet jak konkurencji uda się skopiować patent saule i też będą mieć elastyczne produkty, to i tak zostowanie perowskitów jest tak duże że za jakiś czas "wszystko" będzie nimi obłożone. Idą złote czasy dla fotovoltaiki 2.0. Ja to widzę, Wy już chyba też to widzicie, tylko trzeba poczekać aż reszta to zobaczy. I wtedy mamy hype, o którym wspominam w średnio co drugim poście :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 0,00% 12,15 2021-09-23 10:16:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.