Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -88,75%

Re: Artykuł pośrednio dotyczący Suale

Zgłoś do moderatora
Poniżej kolejny artykuł, w sumie o tym samym, ale podejście z innej strony. Tak jak pisałem o tym w innym poście, za jakiś czas samochody spalinowe będą tylko dla bardzo bogatych kolekcjonerów i będą większa część życia spędzały w garażach, bo nie będzie gdzie ich tankować...a za jazdę nimi pewnie będzie mandat albo trzeba będzie wykupić jakieś drogie pozwolenie. A i już wiem co z tirami - mają być na wodór... https://wrc.net.pl/kw-diesel-wkrotce-przekroczy-10-zl-za-litr-prognozy-sa-fatalne-bo-potem-kompletnie-go-zabraknie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SAULETECH 0,00% 1,35 2025-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.