Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -30,82%

Artykuł - parkiet

Zgłoś do moderatora
https://www.parkiet.com/Handel-i-konsumpcja/302079921-RMF-Eskimos-nie-oddal-100-mln-kredytu-Traci-sprzet.html

Czegoś tutaj nie rozumiem. Wzięli 100 mln złotych kredytu. Rolnikom zapłacili 60 mln zł skoro skupili 200 tys ton za 0,3 zł.
Pozostaje 40 na przerób, odsetki itd.

Skąd jednak wystawiona faktura na 137 mln zł do KOWR ?

A poza tym skoro KOWR przejął maszynę do sortowania miesznanek (zapewne tę zakupioną za pieniędze z emisji przy wejściu na NewConnect i urządzenia chłodnicze to czym si.e teraz w ogóle ESKIMOS zajmuje ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS 0,00% 0,22 2020-05-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.