Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -23,70%

APS Energia przygotowuje się do przejęć

Zgłoś do moderatora
https://www.parkiet.com/Energetyka/308179869-Piotr-Szewczyk-APS-Energia-przygotowuje-sie-do-przejec.html 

Który biznes będzie napędzał wyniki grupy w najbliższych latach?
Myślę, że urządzenia dla trakcji i transportu, bo pomimo pandemii ten rynek mocno się rozwija. Jesteśmy już gotowi, żeby w tym przypadku wyjść za granicę i rozwijać sprzedaż eksportową. Spodziewam się, że w perspektywie trzech lat biznes ten może stanowić ponad 50 proc. ogólnej sprzedaży spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY 2,93% 1,75 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.