Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Apel do drogich Akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Kochani, nie trzeba szerzej pisać, jak wygląda sytuacja akcjonariuszy. Ostatnie dni pokazały, jakie są intencje drugiej strony.
Zatem należy stworzyć wspólny front i podjąć skoordynowane działania. Jest nas dosyć duża grupa i duży udział w akcjonariacie.

Mam jednak do Was gorącą i serdeczną prośbę. Podziękujmy za dotychczasowy trud Panu Jarosławowi.
Zastanówcie się, czy czujecie się na silach i jesteście w stanie pozytywnie odnieść się do ostatniej części maila Pana Jarosława. Mam cichą nadzieję, że tak...

Wydaje mi się, że będzie to z naszej strony niezwykle miły gest :) Naprawdę warto ponieważ jeszcze dużo przed nami wszystkimi.

Przepraszam, za taki bezpośredni apel do Was ale sprawa jest chyba warta Waszego zainteresowania.

Dziękuje i pozdrawiam Was serdecznie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MINOX 16,67% 0,07 2019-02-15 09:41:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.