Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,87 zł , zmiana od tamtej pory: 50,43%

Analiza Techniczna

Zgłoś do moderatora
Bardzo ogromnie silne wsparcie jest przy cenie 44zł testowane już wielokrotnie i zawsze z tego wsparcia było silne wyjście górą. Potenciał RSI spadku już jest wyczerpany długoterminowo. Technicznie już jest akumulacja.
 
Jesli wsparcie 44 zł znów zostanie przetestowane i przerwane to nastepne wsparcie znajduje się na 38zł i jest to wsparcie najbardziej wytrzymałe gdyż tam znajduję się wybicie z konsolidacji 2 letniej po czym były ogromne wzrosty do 88zł przez cały 2013 rok

http://i.imgur.com/PPnEb0W.jpg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAGELLAN 0,03% 67,50 2016-06-23 16:03:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.