Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: -1,35%

Analiza spółki TIM

Zgłoś do moderatora
TIM to grupa złożona z 3 spółek : TIM (sprzedaż hurtowa artykułów elektrotechnicznych), Rotopino (sprzedaż narzędzi elektrycznych) i 3LP (obsługa logistyczna).
Kluczową dla Grupy jest spółka TIM, która sprzedaje kable, przewody, aparaturę elektryczną, rozdzielnice, oświetlenie itp. W 2013 r. TIM SA przeobraził się z budowanej przez 25 lat sieci hurtowni elektrycznych w nowoczesnego dystrybutora elektrotechniki, który ok. 70% przychodów uzyskuje ze sprzedaży online.
W czasach epidemii koronawirusa rozwinięta sprzedaż internetowa daje przewagę spółce, która zdobywa udziały w rynku.
Również spółka 3LP zajmująca się obsługą logistyczną e-commerce powinna pozytywnie wpłynąć na wyniki Grupy.
Jednak dla spółki kluczowym czynnikiem jest sytuacja w budownictwie. A tu jest wielka niewiadoma.
Zapraszam do zapoznania się analizą przekrojową grupy TIM SA.

https://portalanaliz.pl/analiza/138/Analiza-grupy-TIM-SA 

Do obejrzenia jest też analiza video spółki

https://www.youtube.com/watch?v=iFHqVweVQUk&t=3s

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TIM 3,30% 10,95 2020-05-28 17:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.