Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,80 zł , zmiana od tamtej pory: 8,33%

Re: Analiza spółki TIM

Zgłoś do moderatora
3LP posiada automatykę magazynową, dedykowaną e-commerce, w tym shuttle za 25 mln zł, który jest już wykorzystywany już w 80-90%. Firma uruchomiła trzecią zmianę, być może będzie musiała uruchomić nawet czwartą zmianę do obsługi kontraktu z IKEA w weekendy.
... jak widać w dobie koronawirusa biznes robić można...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TIM -0,43% 11,70 2020-07-16 16:44:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.