Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,56 zł , zmiana od tamtej pory: -42,20%
Dopiero będzie lawina na kursie jak się okaże na walnym że już nie ma Amerykanów którzy mieli ponad 2 mln akcji. Jak można tak wypisywać o dywidendzie skoro w uchwale jest napisane że jest głosowanie o przekazanie zysku na kapitał zapasowy jak w zeszłym roku ? Przecież wystarczy przeczytać opis uchwał. Tutaj są u już chyba same booty na forum. A o zmianie statutu spółki nikt nawet nie wspomina i nie chodzi mi o zapis że siedzibą jest we Wrocławiu tylko o cały zakres zmiany jej działalność i o tym że może emitować akcje i obligacje i nawet skorzystać przy tym z pieniędzy właśnie z kapitału zapasowego.
  • Amerykanie Autor: ~Luk
  • Re: Amerykanie Autor: ~Luk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITEA -3,80% 0,32 2026-01-28 11:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.