Przyczytal ktokolwiek z was o czym jest piatkowa konferencja, panel ktory prowadzi IceCode? "The new normal- post covid company culture" beda gadac o organizacji pracy w erze covid a nie o zadnej nowej grze AAA
I jeszcze cos. Jak patrzycie na dzisiejsza kapitalizacje to dodajcie 9 mln akcji ktore wyemituja po polaczeniu