Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: 0,25%

Ale tutaj niski poziom wiedzy o przepisach dot.wykupu

Zgłoś do moderatora
Przecież "ktoś" chce wykupić maksymalnie dużo akcji aby nie wydarzyło się na walnym to że ktoś z małych inwestorów wstqanie i powie że nie zgadza się z głosowaniem o wycofanie spółki z giełdy oraz zostanie to naniesione w protokole. oraz wnosi o zlecenie biegłemu dokonania godziwej wartości spółki. Wtedy chcąc niechcąc zleca biegłemu dokonanie oceny wartości spółki.
Jeżeli wyceni na 6 zet to ten mały inwestorek wraz z tymi co mają jeszcze akce dostaną po 6 zet.

tego właśnie chcą unknąć wykupujący cukiernicy.

zastanówcie się na tym ,ale przecież kto jeździ na walne .............

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLIAN 0,00% 4,08 2018-07-19 12:56:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.