Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,90 zł , zmiana od tamtej pory: -3,34%

Akumulacja akcji RYVU

Zgłoś do moderatora
Zauważcie, że akcje RYVU są akumulowane. Dziś poważna przecena na giełdach, a tu wzrosty i podwyższony obrót. Ktoś zapewne wie co robi, a być może wie coś czego my nie wiemy. W liście z początku tego roku Prezes ubolewał nad słabą stopą zwrotu z akcji w tamtym roku. Przez ten rok spółka poczyniła postępy w swoich projektach, a kurs niewiele się zmienił. To się musi zmienić i kurs musi zostać urealniony do stanu faktycznego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 2,12% 57,90 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.