Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,89%

Aktywa obrotowe - zobowiązania +75mlnPLN

Zgłoś do moderatora
Jest to wręcz dla mnie nie zrozumiałem. Aktywa obrotowe 200mln - zob krókie, długie oraz rezerwy 125 mln = + 75mln nadwyżku płynnych aktywów. A kapitalizacja na poziomie 35mln?
sporo jest takich niedowartościowanych spółek - ciekawe kiedy zostaną dostrzeżone :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING 0,96% 10,50 2020-10-20 15:58:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.