Tak obecnie jest wszędzie. Większość jest obecnie spekulantami grając na 2-3 dni
Jak tylko pojawi się 3-5 proc jest wywalanie
Ja już przywykłem. Na wielu spółkach w portfelu mam -15-20 i spokojnie dobieram na spadkach. Mam i z czego i mam czas. Najwięcej skaczą ci co kupują za 1k akcje
Tracą często przez to dużo więcej niż siedząc spokojnie nawet na tym wirtualnym -. Nic nie jest na zawsze