Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,69 zł , zmiana od tamtej pory: -32,25%

Aforti Factos S.A. brak pieniędzy

Zgłoś do moderatora
W dniu wczorajszym moja Spółka otrzymała komunikat że przelewy faktoringowe nie będę realizowane z powodu działań wojennych na Ukrainie do odwołania.
Troszkę śmiesznym jest fakt iż nie realizuja ich już od 14 lutego 2022 a więć 10 dni przed wybuchem wojny.
Pewnie maja układ z Putinem albo czarnego kota i szkłana kulę ...................

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 8,70% 2,50 2023-06-01 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.