Czy tylko ja widzę, że wykres dobrze wygląda? Tzn. układ średnich kroczących, formowanie się trendu wzrostowego po spadkowym, co wcześniej było potwierdzone mocną informacją fundamentalną (rozliczenia z fiskusem). Do tego współpraca z Xiaomi itp Teraz pasuje mi tu jakaś ładna jasna świeczka potwierdzająca moje wróżby, a czy tak będzie to zobaczymy. Oczywiście nie rekomenduje ani zakupu ani sprzedaży akcji, to tylko moje luźne przemyślenia...