Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  425,00 zł , zmiana od tamtej pory: -88,42%

A teraz prawda

Zgłoś do moderatora
Pisalem ze bedzie 400 bo do tego krotkofalowo kurs zdazal i fund pewnie jeszcze znizy by dobrac bo ma duzo gotowki by to upakowac po wywalaniu w środę.
Kurs będzie sie mielil na wymeczenie bo inaczej gdyby chcieli to zebrac szybko bylibysmy powyzej 500:) a po co ma przeplacac przeciez.
Nikt mi nie placi za zaden post i nie naganiam jak niektorzy np grubyjanuary ktory pisze niestworzone rzeczy o marzeniach 1900 a skeszuje sie duzo szybciej tak jak jemu podobni i wywola lawine zeby dobrac niżej.
Panu prezesowi nie zalezy na takich jazdach 770 a potem 3 dni zjazd na 500. No przeciez wyniki za 3q były super. Teraz gdy bedzie lepiej za 4q kiedy byłby zjazd? Kto będzie kupowal nawet w tym samym dniu jesli nastepnego dnia bedzie wywalanie? Firma krzyknie 800mln w kwartal przykladowo i nagle zjazd 50% co to banan? To nie covid i jesli taki sentyment sie utrzyma za 2 lata tu nikogo nie będzie.
Życzę wszystkim rownych wzrostow z korektami po wynikach max 20% z szybkim odbiciem w wiare o nastepne wyniki :) teraz 1mld w 2020 lub wiecej. 2021 to pewnie 2mld to czemu to ma zachowywac sie jak BML czy 4MASS czy jakis inny badziew co nie generuje zyskow.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -0,61% 49,20 2026-06-29 09:35:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.