Az mnie mdlilo naganianie grubegojanuarego w dzien ABB ze bedzie roslo. Wszystkie wzrostowe nagonki w tym momencie byly po to żeby sprzedaz była po 480 a wiedzieli ze spadnie nizej. I po co wieszac na haku ludzi było ktorzy kupowali bo korekta i okazja. Od tamtego momentu wielu -20% ma i oby odbilo przed swietami to beda milsze a nie na hakach