Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: 20,00%

A tak na poważnie co tu takiego super jest że macie te akcje ?

Zgłoś do moderatora
Kiedyś to fakt że było super bo nagle spółka ogłasza pełno symulatorów że będzie co roku wydawać a na deser fajna gra inkwizytor. Ale mineły lata i co ? Jajco. Gdzie symulatory ? A tort z inkwizytora to podzielony już na tyle podmiotów że okruszki zostały. Kasa dla wydawcy ? Kasa dla autora ? Kasa dla inwestora ? Kasa dla firmy od trailera ? A to co zostaje to na koszty pracowników programy motywacyjne itd ... A ten zysk to niby jaki ma być i co z tego ma akcjonariusz ? Ile kasy z zysku na akcje ? Jakaś dywidenda chociaż w wysokości inflacji będzie ? A rozwodnienie kapitału ? Drugie trzecie które to ? Proszę o informację dla jakich przesłanek trzymacie tu akcje lub czemu warto kupić je

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 3,12% 13,20 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.