to wg mnie po obrotach widać, że tych którzy kupowali w okolicach 4 i są skłonni oddać że stratą jest coraz mniej. Nie liczę tych którym zwieracze puściły i tych którzy podejmują decyzję na podstawie tego co wyczytają na forum, bo to odrębna kategoria.