Zgadzam się z Tobą, i to co napisałeś potwierdza fakt, że celem forum w aktualnej odsłonie jest strzyżenie lękliwych. Z drugiej strony forum to też forma PR dla spółki a przy negatywnym wydźwięku wszyscy sobie strzelają w stopę. Gdzie więc ci wygrani? Groszołapy?