Zarząd ATON-HT S.A. informuje, że w dniu 28 lutego 2011 roku weszło w życie porozumienie (list intencyjny) dotyczący udzielenia czasowej wyłączności firmie doradczej (działającej na rynku międzynarodowym) na prowadzenie rozmów dotyczących warunków ewentualnej transakcji, przy udziale innej Spółki notowanej na jednym z parkietów poza Polską.
Zawarcie powyższej umowy jest realizacją przyjętej strategii rozwoju i ekspansji na rynki zagraniczne. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że nadal realizuje założenia strategii dot. komercjalizacji metod MTT i MOS na terenie RP jak i poza granicami kraju.
i nastapi wykup Atona przez firme x za n.p. 2 pln za akcję i wezwanie ? Zarząd Atona sie scahuje i bedzie zadowolony a nam płacz i zgrzytanie zębów pozostanie?