Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,50 zł , zmiana od tamtej pory: -20,11%

A.Duda leci do Turcji

Zgłoś do moderatora
W dniu 24 maja prezydent udaje się na oficjalną wizytę do Turcji (info na stronie kancelarii prezydenta) Rozmowy mają dotyczyć spraw ekonomicznych i turystycznych( info na stronie gazety tureckiej) jeżeli sie dogadają to bedziemy mogli lecieć do Turcji na takich samych warunkach jak Brytyjczycy czy Ukraińcy to znaczy bez testów. Oznacza to dla ENTER kilkaset dodatkowych lotów w miesiącu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,87% 34,75 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.