Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: -61,54%

500+/artykuły szkolne/przeczytaj !!!!!!

Zgłoś do moderatora
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/dyskonty-walcza-o-srodki-z-500-plus-brakuje-juz-artykulow-szkolnych,669288.html

Sieci handlowe starają się przyciągać rodziców uczniów, kompletujących szkolne wyprawki, walcząc o pieniądze z programu 500 plus. Jako pierwsze swoją ofertę skierowały dyskonty, gdzie zaczyna brakować już towaru. Tymczasem różnice cenowe w hipermarketach są duże, a niektóre produkty są droższe nawet o 100 proc., niż przed rokiem.
Sieci handlowe starają się przyciągać rodziców uczniów, kompletujących szkolne wyprawki, walcząc o pieniądze z programu 500 plus. Jako pierwsze swoją ofertę skierowały dyskonty, gdzie zaczyna brakować już towaru.!!! Tymczasem różnice cenowe w hipermarketach są duże, a niektóre produkty są droższe nawet o 100 proc., niż przed rokiem.
Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERTE -6,25% 0,30 2018-05-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.