Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: 6,00%
January informował ze skupił 350 tys czyli 8.75 procenta. Gdyby kupił kolejne 50 tys akcji (za mniej niz 50 tys zł) wszedlby na 10 procent i pewnie spowodowal lekką euforię. Wg mnie jeśli z p. Arturem tego nie zagra to znaczy ze JWA ma w d... Efekt mialby murowany a w PLN to dla niego grosze. Realnie naprawdę podejrzewam że oddaje co ostatnio kupił. Dramat zaraz będzie bo przy 80 gr ciężko będzie o dawców kapitału w nowej emisji i wtedy szybko pojawią się problemy płynnościowe. Przy 30 gr skorupę ktoś przejmie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA 4,43% 0,99 2021-01-27 16:45:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.