Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 185,14%

5% amortyzacja i spłata odsetek obligacji serii AA

Zgłoś do moderatora
Dziś, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, na rachunku bankowym pojawiła się wpłata z tytułu 5% amortyzacji kapitału oraz odsetki od obligacji serii AA.
W listopadzie zamieniłem obligacje serii "O", których FKD nie wykupił we wrześniu i od których nie płacił kuponów odsetkowych - na obligacje serii AA.
Nie liczyłem, że FKD cokolwiek wypłaci z tytułu tej zamiany i już dawno posiadane obligacje zapisałem w swoje straty inwestycyjne bezpowrotnie - a tu proszę taka niespodzianka :-) Jest to co prawda nikła, ale zawsze iskierka nadziei na przetrwanie!
Następna amortyzacja 5% i odsetki płatne 15 listopada - zobaczymy czy spółka się utrzyma.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22