Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: 170,51%

Re: 5% amortyzacja i spłata odsetek obligacji serii AA

Zgłoś do moderatora
Nie mamy celu źle życzyć spółce, problem polega na tym że nie wszyscy sobie zdają sprawę z jej problemów i piramidy finansowej w obligacjach. Już się zaczyna drugi alfabet a to nie koniec. Setki przetasowań i rolowanie nimi już jest irytujące.
Brak komunikatów i kontaktu z posiadaczami obligacji czy akcji.
Do tego kredyty i wszystko co możliwe jest pod zastaw.
Spółka na dzień dzisiejszy jest i będzie omijana przez inwestorów. Sztucznie ja podnoszą aby cena wzrosła do 20 groszy ale akcje na dzień dzisiejszy są warte góra 5 groszy.
Nie wiem czy kiedykolwiek odzyskajmy tu kasę, co niby miałoby się wydarzyć?
Spólka jest tak przewidywalna że aż mnie mdli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.