Wszystko się okaże po wynikach. Aktualnie trwa skubanie słabych, a skąd to wiem? Transakcje o 11:25:31 albo 12:45:51, a skąd wiem, że to leszcze? Bo sypią pkcem, bo mają dość, bo chcą już stąd uciekać. Gruby nigdy nie sypie takim pkcem, tylko wali z ukrytego. Do tego gruby nie wali z ukrytego na liniach wsparcia, a raczej przy oporach. Cena powyżej 2,80 jest ciągle dobra i jeżeli utrzyma się do 30 kwietnia to nic złego nie ma prawa się stać.
A Wy jak uważacie?