nie rób nadzieji drobnicy bo co lepsze jak CADM jest sprzedane i rozfukane , kto tu wie gdzie tu teraz dołek a gdzie górka, sam oddawałem po niewiele ponad 3 zł ,,, nie wierz tym niemcom bo cały zysk jesli bedzie pójdzie na pensje zarzadu i biurokracji a akcjonariusze przegrali i jesli sprzedali wczesniej i poszli na inne tanie akcje jak ekoexport , braster czy mdg odrobia straty ci co zostali straca prawie wszystko bo tu beda marne groszaki..