Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,00 zł , zmiana od tamtej pory: -91,53%

3 tyg do premiery!

Zgłoś do moderatora
Zobaczcie co dzisiaj na Scope się wydarzyło:) jak pięknie odcięło kółkowiczow od akcji, tu będzie identycznie:) Fundamenty to podstawa, a u nas są mocne jak nigdy! Zresztą widać jak stara wersja DW EE jest oceniana ! Nowy DT będzie jeszcze lepszy tak więc będzie się działo, i na Steam i w mediach o polskiej produkcji:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARBONSTU -0,32% 3,13 2026-02-27 10:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.