Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,30 zł , zmiana od tamtej pory: -21,50%

3 ci symulator zapowiedziany jeszcze 2 i...:)

Zgłoś do moderatora
Tak sobie Tbull wykombinował że do wyników kwartalnych zapowie 5 symulatorów w celu obrony kursu :) :) Narazie po 3 symulatorach zamiast wzrostu mamy spadek ktory pogłębi się po wynikach 4q2020..Co dalej ?? Już wiemy że zapowiedź kolejnych dwóch symulatorów i umowa z Friz-em nie zrobi na inwestorach wrażenia. Czas chyba coś wydać albo idziecie na dno. Sęk w tym że od ponad 2 lat Tbull nic nie wydał i sam marketing nie pomoże..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 23,00 2021-09-21 12:05:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.