Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,95 zł , zmiana od tamtej pory: 51,08%

2019 - Teraz tylko lepiej

Zgłoś do moderatora
Z pisma Zarządu:

 Mimo tak niekorzystnego rozwoju sytuacji, osiągnięty wynik skonsolidowany wyniósł 7 742 tysięcy złotych, co stanowi 175 % zysku z roku 2017, przy sprzedaży o 5 % wyższej niż w roku ubiegłym. Nie zadowala on w żadnym wymiarze oczekiwań Zarządu, ale po restrukturyzacji spółki w USA daje nadzieję na znaczenie lepszy wynik w roku bieżącym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SONEL 0,96% 10,50 2020-02-21 15:12:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.