Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,65 zł , zmiana od tamtej pory: -65,68%

2 wersje obecnej sytuacji

Zgłoś do moderatora
Tak widzę 2 możliwości jeśli:
1. Unilion osiągnie ponad 90% to zrobi przymusowe wezwanie po 5,80. Proste jak drut. Wtedy jesteśmy w du... ja i Ci co mają akcje i zamierzają je trzymać długoterminowo (kupiłem i zakopałem w ogródku, co najmniej na kilka lat).
2. Unilion osiągnie poniżej 90%, czego jestem niemal pewien. I tu jest możliwość zysku lub straty, zależy czy ma się stalowe jaja.
Przez jakiś czas informacjami, rozwojem i inwestycjami mogą zdołować kurs. Tak samo niecierpliwi, którzy kupili akcje spekulacyjnie, mogą zacząć je wywalać inkasując zysk. Ja osobiście wierze w spółkę, nie po to amerykanie kupują żeby na tym tracić. Nie da się na siłę ciągle generować strat (na papierze w celu manipulacji kursem) z powodu zainwestowanych pieniedzy w rozwój spółki. Kiedyś będzie zysk, a będzie na pewno, sądząc po rozmachu i wielkości Mohawk to może być perła.
Mogą też podnieść cenę wezwania i tu widzę znów możliwość spekulacyjnego szybkiego zarobku na części akcji.
Jest jeszcze kilka możliwości, ale nie chce mi się więcej pisać, bo mnie środkowy palec swędzi, żeby go pokazać obecnym włąścicielom. Hogh...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 7,72% 1,94 2023-09-29 16:27:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.