Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: 45,91%
Witam jakis czas temu pisalem ze wittchen dobije do 10zł, byłem bardzo konserwatywny w tym osądzie, nie uwzględniłem bowiem faktu ogromnego popytu na turystyke po zakonczeniu pandemii. Wittchen historycznie z tego co patrzyłem kręcił się w okilicy c/z ~8.5 aktualne c/z z 12 msc to 8.5 tak więc najprawdopodobniej rekordowe wyniki finansowe dzieki wakacjom 2021 roku i ogromnemu popytowi na turystyke znacząco zaniżą c/z co sprawi ze spółka będzie drożeć. Uważam, że każdy rozsądny inwestor powinien już zacząć ten fakt dyskontować i kupować akcje. Ucziwa cena za wittchena to około 15zł na dzień dzisiejszy, natomiast uważam, że wyniki za ten rok wypchną kurs dużo wyżej. Zapraszam do dyskusji.
  • 15zł Autor: ~Oracle
  • Re: 15zł Autor: ~Oracle
  • Re: 15zł Autor: ~greenhorn
  • Re: 15zł Autor: ~Oracle
  • Re: 15zł Autor: ~Humanista
  • Re: 15zł Autor: ~Chutliwiec
  • Re: 15zł Autor: ~Oracle
  • Re: 15zł Autor: stachsgh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WITTCHEN -1,53% 16,05 2022-01-20 12:50:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.